Rozwiń swoją działalność, współpracując z artisJet.
Razem możemy zrewolucjonizować branżę drukarską w Europie Południowo-Wschodniej.
Trg Kralja Petra I 4
ZIP 21208 S. Kamenica,
Novi Sad, Serbia
Telefon: +381 63 84 69 300
info@artisjsee.com
Veljko krunić
July 08, 2025
Galeria pokazuje, jak drukarki UV artisJet przekształcają codzienne przedmioty w świąteczne pamiątki na każde święto lub ważne wydarzenie. Przykłady obejmują pełnokolorowe etui na telefony, podkładki korkowe i metalowe wizytowniki drukowane jako prezenty świąteczne, a także bezszwową grafikę 360° na butelkach wina i innych opakowaniach prezentowych, eliminując całkowicie etykiety. Te same maszyny personalizują hurtowo aluminiowe zawieszki do bagażu i plakietki podróżne na promocje sezonowe oraz produkują niestandardowe vouchery, gadżety i upominki firmowe na tworzywach sztucznych, drewnie, metalu, szkle lub korku.
| 3000U | |
| Scenariusz | Dla studiów personalizacji prezentów lub stoisk okolicznościowych |
| Odbiorca | Sklepy z prezentami, organizatorzy wesel, twórcy DIY |
| Produkt | Mniej niż 36 × 50 cm, wysokość w granicach 17 cm |
| Produktywność | ⭐⭐ Średnia |
|
5000U |
|
| Scenariusz | Produkcja seryjna gadżetów lub dekoracji okolicznościowych |
| Odbiorca | Butikowi dekoratorzy, sprzedawcy okolicznościowi |
| Produkt | Mniej niż 50 × 70 cm, wysokość w granicach 25 cm |
| Produktywność | ⭐⭐⭐ Średnio-wysoka |
|
TRUST |
|
| Scenariusz | Drukowanie wysokonakładowe artykułów okolicznościowych na zamówienie |
| Odbiorca | Dostawcy artykułów okolicznościowych, producenci prezentów firmowych |
| Produkt | Mniej niż 60 × 90 cm, wysokość w granicach 25 cm |
| Produktywność | ⭐⭐⭐⭐ Wysoka |