Rozwiń swoją działalność, współpracując z artisJet.
Razem możemy zrewolucjonizować branżę drukarską w Europie Południowo-Wschodniej.
Trg Kralja Petra I 4
ZIP 21208 S. Kamenica,
Novi Sad, Serbia
Telefon: +381 63 84 69 300
info@artisjsee.com
Veljko krunić
Drukarki UV artisJet mogą zamienić zabawki w spersonalizowane przedmioty kolekcjonerskie wszelkiego rodzaju, w tym piłki, kostki i klocki, które są idealne do limitowanych zestawów lub brandowanych gadżetów promocyjnych. Wszystko to jest produkowane z bezpiecznymi dla dzieci, niskoemisyjnymi tuszami artisJet.
| YOUNG | |
| Scenariusz: | Druk niestandardowy na małą skalę dla startupów lub sprzedawców internetowych |
| Persona | Niezależni artyści zabawek, hobbyści, mali sprzedawcy internetowi |
| Produkt | Mniej niż 21 x 30 cm, wysokość do 5 cm |
| Produktywność | ⭐ Niska-średnia |
|
3000U PRO |
|
| Scenariusz: | Do krótkich serii niestandardowych części zabawek |
| Persona | Marki zabawek, studia rzemieślnicze, producenci zabawek edukacyjnych |
| Produkt | Mniej niż 36 × 50 cm, wysokość do 17 cm |
| Produktywność | ⭐⭐ Średnia |
|
5000U |
|
| Scenariusz: | Do zestawów lub partii średniej wielkości elementów zabawek |
| Persona | Średniej wielkości fabryki zabawek, dostawcy niestandardowych zestawów zabawek |
| Produkt | Mniej niż 50 × 70 cm, wysokość do 25 cm |
| Produktywność | ⭐⭐⭐ Średnio-wysoka |
| TRUST | |
| Scenariusz: | Produkcja wysokonakładowa z układem wieloczęściowym |
| Persona | Duzi producenci zabawek, dostawcy OEM zabawek, fabryki eksportowe |
| Produkt | Mniej niż 60 × 90 cm, wysokość do 25 cm |
| Produktywność | ⭐⭐⭐⭐ Wysoka |