Proširite svoje poslovanje partnerstvom s artisJet.
Zajedno možemo revolucionirati pejzaž štampe u jugoistočnoj Evropi.
Trg Kralja Petra I 4
ZIP 21208 S. Kamenica,
Novi Sad, Srbija
Telefon: +381 63 84 69 300
info@artisjsee.com
Veljko Krunić
artisJet UV printeri mogu pretvoriti igračke u personalizirane kolekcionarske predmete svih vrsta, uključujući loptice, kocke i blokove, koji su idealni za setove u ograničenoj seriji ili brendirane promotivne poklone. Sve se proizvodi uz artisJet boje s niskim sadržajem VOC‑a, sigurne za decu.
| YOUNG | |
| Scenario: | Prilagođeno štampanje malog obima za startape ili online prodavce |
| Persona | Nezavisni kreatori igračaka, hobisti, mali online prodavci |
| Proizvod | Manje od 21 × 30 cm, visina do 5 cm |
| Produktivnost | ⭐ Niska‑srednja |
|
3000U PRO |
|
| Scenario: | Za kratke serije prilagođenih delova igračaka |
| Persona | Brendovi igračaka, zanatski studiji, proizvođači edukativnih igračaka |
| Proizvod | Manje od 36 × 50 cm, visina do 17 cm |
| Produktivnost | ⭐⭐ Srednja |
|
5000U |
|
| Scenario: | Za setove ili serije srednje velikih delova igračaka |
| Persona | Srednje velike fabrike igračaka, dobavljači prilagođenih kompleta igračaka |
| Proizvod | Manje od 50 × 70 cm, visina do 25 cm |
| Produktivnost | ⭐⭐⭐ Srednje‑visoka |
| TRUST | |
| Scenario: | Proizvodnja velikog obima sa više delova |
| Persona | Veliki proizvođači igračaka, OEM dobavljači igračaka, izvozne fabrike |
| Proizvod | Manje od 60 × 90 cm, visina do 25 cm |
| Produktivnost | ⭐⭐⭐⭐ Visoka |